Diantus logo

Aranżacja ogrodów w Krakowie

Aby posesja prezentowała się pięknie, elegancko i przykuwała oczy przechodniów, należy z pomysłem zadbać o ogród. Jak sprawić, by wyglądał on zjawiskowo? Wszystkie elementy układanki muszą ze sobą współgrać we wspólnej harmonii. Całość musi być przemyślana, zadbana i dobrze rozplanowana – skorzystaj z moich usług projektowania ogrodów!

Twój nowoczesny ogród w Krakowie

Jak działam podczas aranżacji ogrodu? Wspólne tworzenie Twojej działki zaczniemy od spotkania lub też konsultacji zdalnej. Porozmawiamy sobie o tym, czego dokładnie oczekujesz i jaki efekt chcesz uzyskać, a ja dokonam wyceny projektu. Następnie przeanalizujemy Twoje potrzeby, po których przeprowadzę inwentaryzację, czyli pomiaru działki. Kolejnym etapem jest usługa wizualizacji ogrodów. Na tym poziomie możesz zobaczyć, jaki efekt możemy uzyskać oraz ustosunkować się do tego, czy układ Twojej nowej przestrzeni spełnia Twoje oczekiwania. Następnie dokonamy ostatecznej aranżacji, a po akceptacji projektu ogrodu stworzę rysunki 2D tak, aby wykonawcy mogli zaaranżować Twój zielony azyl. Teraz pozostają już tylko zakupy niezbędnych materiałów i roślin, w których mogę uczestniczyć – pomoc w zakupach jest dodatkową opcją na życzenie Klienta.

Kto powinien skorzystać z oferty aranżacji ogrodów w Krakowie?

Swoje usługi kieruję m.in. do osób, które pragną od podstaw stworzyć swój własny nowoczesny ogród. Jeśli wybudowałeś nową nieruchomość, skorzystanie z moich usług aranżacji ogrodów w Krakowie pozwoli od zera zbudować swój wymarzony azyl. Świadczę kompleksową pomoc w kwestii planowania układu przestrzeni zielonej, doboru roślinności i elementów dekoracyjnych lub architektonicznych. Natomiast jeśli Twoje miejsce zamieszkania posiada już ogród, jednak pragniesz dokonać w nim zmian na lepsze – moje drzwi również stoją otworem. Służę pomocą w kompleksowej rewitalizacji przestrzeni zielonej, wprowadzając liczne zmiany zarówno o charakterze estetycznym, jak i funkcjonalnym. Jeśli poszukujesz osoby ze specjalistyczną wiedzą, moja krakowska oferta projektowania ogrodów jest właśnie dla Ciebie.

Jakie są ciekawe pomysły na aranżację ogrodów?

Pomysłów na inspirację w tworzeniu prywatnego azylu na świeżym powietrzu jest wiele. Przede wszystkim należy zastanowić się, czego dokładnie oczekujemy od przestrzeni zielonej. Jakie zatem są najciekawsze propozycje, które są powszechne wśród Klientów korzystających z usług aranżacji ogrodów? Niektórzy decydują się na ogród warzywny. Osoby, które kochają gotować i zdrowo się odżywiać nie wyobrażają sobie innego wyjścia. Mała szklarnia warzywna i oddzielna rabatka na zioła i krzewy owocowe w połączeniu z funkcjonalnym stolikiem i krzesłami będzie cudownym miejscem na letnie, rodzinne obiady pod gołym niebem. Cudowny klimat w połączeniu z aromatycznymi doznaniami zapachowymi stanowi wymarzony ogród. Kolejną z ciekawych propozycji jest także ogród rekreacyjny. Jest to miejsce stworzone głównie w celach wypoczynkowych. Zamieszcza się tam huśtawki, hamaki, leżaki i inne meble, oraz miejsce na grilla lub ognisko. Przestrzeń zielona w tym stylu ma stanowić funkcjonalne i przyjemne miejsce na imprezy okolicznościowe, z jedynie niewielką ingerencją roślinności ozdobnej.

Aranżacja ogrodów w Krakowie i okolicach

Od lat zajmuję się aranżacjami ogrodów w Krakowie i jego okolicach. Lata zdobytych doświadczeń i udekorowanie tysięcy metrów kwadratowych pokazały mi, że każdy zakątek może być dobrze zaplanowany, przemyślany i zaadaptowany z dobrym, nieszablonowym pomysłem. Projekty ogrodów dają ogromne możliwości aranżacyjne. Mogą w nich występować altany, pergole, fontanny, rabaty, skalniaki i wiele innych elementów, które sprawią, że Twój ogród stanie się azylem – miejscem, w którym znajdziesz spokój od problemów codzienności czy zgiełku miasta. Skorzystaj z pomocy profesjonalistów umiejących wykorzystać powierzony im pomysł i koncepcję. Zapraszam do współpracy!

Projekty ogrodów, które tworzę, wnoszą całkowitą harmonię i funkcjonalność do powierzanych mi przestrzeni zielonych. Starannie rozplanowane kompozycje stanowią idealne miejsce wypoczynkowe w towarzystwie roślinności i pięknych dekoracji. Zapoznaj się z moją ofertą projektu ogrodu już dziś, i zadbaj o swoje otoczenie.

aranżacje ogrodów
stół z rośliną

Masz pytania? Serdecznie zapraszam do kontaktu.

606 448 885

kontakt@diantus.pl

Diantus Katarzyna Bagińska – Łojek

Kraków 2023