Diantus logo

Aranżacja ogrodów w Krakowie

Aby posesja prezentowała się pięknie, elegancko i przykuwała oczy przechodniów, należy z pomysłem zadbać o ogród. Jak sprawić, by wyglądał on zjawiskowo? Wszystkie elementy układanki muszą ze sobą współgrać we wspólnej harmonii. Całość musi być przemyślana, zadbana i dobrze rozplanowana – skorzystaj z moich usług projektowania ogrodów!

Twój nowoczesny ogród

Jak działam podczas aranżacji ogrodu? Wspólne tworzenie Twojej działki zaczniemy od spotkania lub też konsultacji zdalnej. Porozmawiamy sobie o tym, czego dokładnie oczekujesz i jaki efekt chcesz uzyskać, a ja dokonam wyceny projektu. Następnie przeanalizujemy Twoje potrzeby, po których przeprowadzę inwentaryzację, czyli pomiaru działki. Kolejnym etapem jest usługa wizualizacji ogrodów. Na tym poziomie możesz zobaczyć, jaki efekt możemy uzyskać orazi ustosunkować się do tego, czy układ Twojej nowej przestrzeni spełnia Twoje oczekiwania. Następnie dokonamy ostatecznej aranżacji, a po akceptacji projektu ogrodu stworzę rysunki 2D tak, aby wykonawcy mogli zaaranżować Twój zielony azyl. Teraz pozostają już tylko zakupy niezbędnych materiałów i roślin, w których mogę uczestniczyć – pomoc w zakupach jest dodatkową opcją na życzenie Klienta.

Od lat zajmuję się aranżacjami ogrodów w Krakowie i jego okolicach. Lata zdobytych doświadczeń i udekorowanie tysięcy metrów kwadratowych pokazały mi, że każdy zakątek może być dobrze zaplanowany, przemyślany i zaadaptowany z dobrym, nieszablonowym pomysłem. Projekty ogrodów dają ogromne możliwości aranżacyjne. Mogą w nich występować altany, pergole, fontanny, rabaty, skalniaki i wiele innych elementów, które sprawią, że Twój ogród stanie się azylem – miejscem, w którym znajdziesz spokój od problemów codzienności czy zgiełku miasta. Skorzystaj z pomocy profesjonalistów umiejących wykorzystać powierzony im pomysł i koncepcję. Zapraszam do współpracy!

aranżacje ogrodów
stół z rośliną

Masz pytania? Serdecznie zapraszam do kontaktu.

606 448 885

kontakt@diantus.pl

Diantus Katarzyna Bagińska – Łojek

Kraków 2023