Diantus logo

Wnętrza

Łazienka
Kuchnie
Kuchnie
Salon
Meble

Projekty wnętrz mieszkań – Kraków

Od lat oferuję usługi aranżacji wnętrz, ogrodów, balkonów oraz tarasów. W swoim portfolio mam już dużo pozycji – odmieniłam nie tylko wiele małych mieszkań, ale także biura o powierzchni 100 m2. Na przestrzeni lat działalności, zgromadziłam spore grono zadowolonych Klientów, którzy powierzyli mi swoje cztery ściany, wierząc, że stworzę w nich coś niebywałego. Projekt wnętrza domu musi być posunięciem przemyślanym, rozpoczynającym się od Twojego pomysłu.

Design wnętrz we wszelkich stylach aranżacyjnych

Aranżacja wnętrz to procedura, przez którą trzeba przejść z wizją, odpowiednim zaangażowaniem i dbałością o najmniejsze detale, ponieważ to właśnie one definiują charakter pomieszczenia. Niezależnie od tego, czy jest to kuchnia, łazienka czy salon – wszystko wymaga dobrego planu i ucieleśnienia go, wydobywając przy tym pełen potencjał metrażu oraz jego funkcjonalność. Oferując nowoczesne projekty wnętrz, głęboko wierzę, że współpraca projektanta z klientem to świadomość i zrozumienie potrzeb, bez których stworzenie idealnej przestrzeni jest niemal niemożliwe.

Do kogo kieruję ofertę projektowania wnętrz w Krakowie?

Dla prywatnych właścicieli mieszkań oferuję wsparcie w kreowaniu wymarzonych przestrzeni mieszkalnych. Moje usługi projektowania wnętrz obejmują projektowanie salonów, sypialni, kuchni, łazienek i innych pomieszczeń, z uwzględnieniem Twoich preferencji, stylu życia oraz funkcjonalnych potrzeb. Tworzę projekty, które uwzględniają optymalne rozmieszczenie mebli, kolorystykę, oświetlenie i dodatki, aby stworzyć harmonijną atmosferę, odpowiadającą Twojemu gustowi. Dla firm i przedsiębiorstw oferuję kompleksowe rozwiązania projektowe dla przestrzeni biurowych, komercyjnych i publicznych. Moje projekty wnętrz odzwierciedlają wizerunek Twojej firmy, jednocześnie uwzględniając ergonomię, efektywność pracy i estetykę. Projektuję funkcjonalne biura i przestrzenie recepcyjne, tworząc unikalne i przyjemne dla oka wnętrza. Jakie zatem wnętrza aktualnie górują?

Styl skandynawski

Ten minimalistyczny i funkcjonalny styl pochodzący z krajów skandynawskich nadal cieszy się dużą popularnością. Charakteryzuje się jasnymi, neutralnymi kolorami, naturalnymi materiałami, prostymi liniami oraz dużą ilością światła. Styl ten stawia na minimalizm, czystość i przyjazną atmosferę.

Styl industrialny

Inspiracją dla tego stylu są przemysłowe przestrzenie, takie jak fabryki i magazyny. Charakteryzuje się surowymi, nieobrobionymi powierzchniami, odsłoniętymi cegłami, betonem i metalowymi elementami. Styl industrialny często łączy się z rustykalnymi z nowoczesnymi akcentami.

Styl nowoczesny

Ten styl wnętrzarski kładzie nacisk na prostotę, czyste linie i funkcjonalność. Wykorzystuje się nowoczesne materiały, takie jak szkło, metal i beton, a także neutralne kolory lub odważne, kontrastujące zestawienia. Meble i dodatki są zazwyczaj minimalistyczne, o prostych formach.

Styl boho

Ten styl wnętrzarski czerpie inspirację z kultury i sztuki z różnych części świata. Charakteryzuje się intensywnymi kolorami natury i ziemi, wzorami etnicznymi, oraz mieszaniem różnych tekstur i stylów. Meble i dodatki są zazwyczaj ręcznie robione, tworząc przytulną, kreatywną i nietuzinkową atmosferę.

Wizualizacje projektów wnętrz

Przy pomocy wizualizacji wnętrz przedstawiam Klientom potencjalny efekt prowadzonych prac. Pozwala to ocenić, czy zaprojektowane przeze mnie wnętrze zdobędzie Twoje serce swoją elegancją i ciekawym designem. Urządzanie wnętrz pod moją opieką odbywa się sprawnie, a Ty weźmiesz w nim czynny udział. Służę fachowym doradztwem zarówno w kwestiach dekoracyjnych, jak i zakupowych – na specjalne życzenie Klienta możemy pójść na zakupy razem tak, abyś zyskał pewność podczas wybierania akcesoriów i elementów, które wspólnie stworzą Twój nowy azyl.

Wizualizacje wnętrz w Krakowie polegają na reprezentacji graficznego wnętrza, jeszcze przed jego wykonaniem. Pozwala to na przedstawienie mojego pomysłu na rozmieszczenie umeblowania, kolorów czy tekstur. Wizualizacje umożliwiają wczesne wykrycie ewentualnych błędów lub niedopasowań w projekcie i dokonanie odpowiednich korekt. Możesz zobaczyć, jak pewne zmiany wpływają na wygląd wnętrza i podejmować decyzje w oparciu o te informacje. Wizualizacje wnętrz są tworzone za pomocą specjalistycznego oprogramowania do projektowania 3D i grafiki komputerowej. Korzystam z różnych technik i stylów wizualizacji wnętrz, aby oddać charakter i atmosferę projektowanego wnętrza.

Stanowione przeze mnie usługi oraz lata doświadczeń pozwolą zaoszczędzić mnóstwo czasu, oraz nerwów – gwarantuję, że razem stworzymy projekt wnętrz, który przypadnie Tobie do gustu – już podczas wizualizacji 3D! Mówi się, że dbanie o siebie należy rozpocząć od zadbania o swoje otoczenie, z którym chętnie pomogę. Zapraszam do kontaktu i do skorzystaj z usługi projektowania wnętrz już teraz!

stół z rośliną

Masz pytania? Serdecznie zapraszam do kontaktu.

606 448 885

firma@diantus.pl

Diantus Katarzyna Bagińska – Łojek

Kraków 2020