Diantus logo

Meble

Zajmuję się również projektowaniem mebli

Projektowanie mebli – Kraków

Oprócz aranżacji wnętrz i ogrodów oferuję również projektowanie mebli na terenie Krakowa. Z tej usługi najczęściej korzystają osoby posiadające niewielki metraż domowy oraz te, którym zależy na unikatowości przestrzeni. Własnoręczne tworzenie wyposażenia umożliwia wyjście poza utarte granice i schematy, tworząc niekonwencjonalne i praktyczne rozwiązania.

Do kogo skierowana jest oferta projektów mebli w Krakowie?

Usługa projektowania mebli jest przeznaczona dla tych, którzy marzą o posiadaniu unikalnej przestrzeni we własnym stylu, z zachowaniem pełnej funkcjonalności oraz ustawności. Zajmuję się projektami nie tylko dla osób prywatnych, ale również deweloperów, którzy chcą w estetyczny sposób wyposażyć swoje obiekty.

Możliwości projektowania mebli w Krakowie

Moje usługi są w stanie spełnić najskrytsze marzenia i najbardziej nietuzinkowe wizje Klientów. Tutaj możliwości projektowania są nieograniczone. Przy tworzeniu mebli można użyć wszelkich materiałów – drewna, metalu, szkła, skóry oraz tapicerowanych, pięknych elementów. Mogę zaprojektować różnorodne formy i style, tak, aby tworzyły harmonijną całość z resztą wnętrza, jednocześnie ciesząc swoją pełną funkcjonalnością i estetyką. Bez problemu zastosować mogę szufladki, półki, skrytki i inne elementy, które w znacznym stopniu ułatwią przechowywanie przedmiotów. Moje projekty mebli zapewniają także najwyższą ergonomię. Wygoda i komfort użytkowania, szczególnie w przypadku elementów wypoczynkowych mają dla mnie ogromne znaczenie. Dobór kolorów pozwoli stworzyć niebywały klimat, a odpowiednia skala mebli w porównaniu do metrażu zagwarantuje doskonałe wykorzystanie przestrzeni.

Najciekawsze propozycje do uzyskania dzięki projektowaniu mebli

Istnieje kilka ciekawych schematów, które są aktualnie powszechnie stosowane w nowych projektach domów. Wiele osób ceni sobie funkcjonalność połączoną z estetycznym designem, który optycznie zwiększa przestrzeń, przy tym zachowując swoją ładowność i ustawność. Przede wszystkim projektowane meble cieszą się wielofunkcyjnością. Mogą mieć więcej niż tylko jedno zastosowanie, dzięki moim ciekawym pomysłom. Może to być na przykład łóżko z wbudowanymi szufladami czy łóżko piętrowe z biurkiem.

Projektowanie mebli oferuje szeroki zakres możliwości i dostosowanych rozwiązań.

Projekty mebli do Twojego domu

Projekty mebli na wymiar to bardzo popularna usługa. Dzięki niej jestem w stanie wykorzystywać w pełni metraż danego pomieszczenia. Lata doświadczeń w projektowaniu nauczyły mnie, że meble nie mogą jedynie ładnie wyglądać i przykuwać wzrok. Przede wszystkim muszą pełnić swoją rolę – czyli być funkcjonalnymi. Dobranie odpowiedniego materiału, wymiarów i właściwe rozmieszczenie mebli czasami może być problematyczne – dlatego warto skorzystać z usług profesjonalistów. Sztuką nie jest bowiem stworzenie mebla, który jedynie ładnie wygląda. Prawdziwą sztuką jest stworzenie takiego wyposażenia, które będzie gustowne, funkcjonalne i oddawało charakter jego właścicieli, aby korzystanie z niego sprawiało przyjemność przez wiele następnych lat.

Jeśli chcesz, aby pomieszczenia w Twoim domu weszły na nowy poziom funkcjonalności i zyskały świetny design, skorzystaj z moich usług projektowania mebli. Skontaktuj się ze mną i zrealizuj swoje marzenia!

stół z rośliną

Masz pytania? Serdecznie zapraszam do kontaktu.

606 448 885

firma@diantus.pl

Diantus Katarzyna Bagińska – Łojek

Kraków 2020