Diantus logo

Projektowanie mieszkań - Kraków

Zajmuję się profesjonalnym projektowaniem mieszkań w Krakowie. Nieważne, jaki metraż posiadasz, czy jaki styl sobie wymarzyłeś – podejmę się każdego wyzwania i sprawię, że Twoje cztery ściany nabiorą wdzięku i będą budzić podziw. Moja praca polega na dbałości o najmniejsze detale tak, aby efekt przynosił maksymalną satysfakcję moim Klientom i sprawiał, że będą zadowoleni z wyboru specjalisty od aranżacji mieszkań. Dzięki rysunkom technicznym i wizualizacjom weźmiesz czynny udział w tworzeniu Twojego wymarzonego mieszkania. Ograniczeniem tutaj jest tylko wyobraźnia – wspólnie jesteśmy w stanie stworzyć coś unikatowego i po prostu Twojego!

Dla kogo oferuję kompleksowe usługi projektowania mieszkań w Krakowie?

Moja usługa projektowania mieszkań kierowana jest głównie do kilku grup. Pierwszą z nich są osoby, które wybudowały lub zakupiły dom czy mieszkanie i chcą zmienić jego wnętrze, lub stworzyć je zupełnie od zera. Pomagam w zaplanowaniu układu wszystkich pomieszczeń, dobraniu wystroju, umeblowania, kolorów ścian i oświetlenia. Projekty mieszkań proponuję także osobom, które planują remont wnętrza. Służę dobrą radą w dobraniu nowych, lepszych rozwiązań. Zawsze da się zmienić coś na lepsze – wymaga to jedynie dobrej koncepcji.

Różnorodność styli aranżacji mieszkań w Krakowie

Styli, w których można dokonać projektowania i aranżacji mieszkań, jest multum. Jestem w stanie zaoferować mnóstwo ciekawych propozycji, spośród których z całą pewnością wybierzesz coś idealnie dostosowanego do swoich potrzeb. Każda osoba ma inny gust – z tego względu moja oferta projektu mieszkania jest wysoce elastyczna, czerpiąc z różnorodnych kultur i kompozycji.

Najciekawsze propozycje aranżacji mieszkań w Krakowie

Wybór stylu zależy od wielu czynników, które mają decydujący wpływ na wyposażenie, umeblowanie i kolorystykę danego mieszkania. Jakie zatem style aktualnie górują w branży? Aktualnie wiele osób decyduje się na powszechny minimalizm. Opiera się on na prostocie i pełnej funkcjonalności. Głównie występują tu klasyczne meble, neutralne kolory połączone z przytulnymi akcentami. Dużo fanów zaskarbił sobie także styl industrialny. Czerpie on inspiracje z dawnych hal i loftów. Cechuje się charakteryzacją surowego wykończenia. Wykorzystuje on odkryte cegły, metalowe umeblowanie, przemysłowe oświetlenie oraz rustykalne akcenty dekoracji. Jednym z ciekawszych, nowoczesnych propozycji projektów mieszkań jest także styl boho. Jest to wyjątkowa mieszanina kolorów, tekstur i umeblowania, co w połączeniu tworzy kreatywną i radosną atmosferę wnętrza. Jest to styl, który pozwala na wyrażenie w pełni swoich emocji i pasji przy użyciu przeróżnych elementów wystroju.

Projekt mieszkania ucieleśnieniem Twojej wizji

Lata moich doświadczeń i wiele zaaranżowanych przestrzeni pozwoliły mi dojść do poziomu, w którym jestem w stanie sprostać nawet najbardziej wyszukanym i wymagającym potrzebom. Wychodzę z założenia, że wszystko da się zrobić – wystarczy podejść do tego z odpowiednim pomysłem i wyobraźnią, zwłaszcza jeśli mowa o projektach mieszkań. Styli dekoracyjnych jest wiele, a połączone z kreatywnością są w stanie stworzyć piękne wnętrza, które wprawiają w zachwyt już podczas wizualizacji.

Projektowanie mieszkania to nie tylko ustawianie mebli, cały proces bowiem jest niezwykle skomplikowaną sztuką. Całokształt gotowej aranżacji ma nie tylko prezentować się elegancko, ale być również funkcjonalny – a potencjał przestrzeni wykorzystany w stu procentach. Jeśli pragniesz stworzyć swój wymarzony kąt i każdego dnia czerpać satysfakcję z profesjonalnej aranżacji, zapraszam do kontaktu!

aranżacje mieszkań
stół z rośliną

Masz pytania? Serdecznie zapraszam do kontaktu.

606 448 885

kontakt@diantus.pl

Diantus Katarzyna Bagińska – Łojek

Kraków 2023