Diantus logo

Projektowanie mieszkań - Kraków

Zajmuję się profesjonalnym projektowaniem mieszkań w Krakowie. Nieważne, jaki metraż posiadasz, czy jaki styl sobie wymarzyłeś – podejmę się każdego wyzwania i sprawię, że Twoje cztery ściany nabiorą wdzięku i będą budzić podziw. Moja praca polega na dbałości o najmniejsze detale tak, aby efekt przynosił maksymalną satysfakcję moim Klientom i sprawiał, że będą zadowoleni z wyboru specjalisty od aranżacji mieszkań. Dzięki rysunkom technicznym i wizualizacjom weźmiesz czynny udział w tworzeniu Twojego wymarzonego mieszkania. Ograniczeniem tutaj jest tylko wyobraźnia – wspólnie jesteśmy w stanie stworzyć coś unikatowego i po prostu Twojego!

Projekt mieszkania ucieleśnieniem Twojej wizji

Lata moich doświadczeń i wiele zaaranżowanych przestrzeni pozwoliły mi dojść do poziomu, w którym jestem w stanie sprostać nawet najbardziej wyszukanym i wymagającym potrzebom. Wychodzę z założenia, że wszystko da się zrobić – wystarczy podejść do tego z odpowiednim pomysłem i wyobraźnią, zwłaszcza jeśli mowa o projektach mieszkań. Styli dekoracyjnych jest wiele, a połączone z kreatywnością są w stanie stworzyć piękne wnętrza, które wprawiają w zachwyt już podczas wizualizacji.

Projektowanie mieszkania to nie tylko ustawianie mebli, cały proces bowiem jest niezwykle skomplikowaną sztuką. Całokształt gotowej aranżacji ma nie tylko prezentować się elegancko, ale być również funkcjonalny – a potencjał przestrzeni wykorzystany w stu procentach. Jeśli pragniesz stworzyć swój wymarzony kąt i każdego dnia czerpać satysfakcję z profesjonalnej aranżacji, zapraszam do kontaktu!

aranżacje mieszkań
stół z rośliną

Masz pytania? Serdecznie zapraszam do kontaktu.

606 448 885

kontakt@diantus.pl

Diantus Katarzyna Bagińska – Łojek

Kraków 2023